Schneider Electric Lexium BSH Motor iec 70MM 2,8 NM wo key ip40 si - BSH0703P01A1A
Artikelnummer: 21225194 | Fabrikantnummer: BSH0703P01A1A | EAN: 3389118137127
Het productnummer van de fabrikant is BSH0703P01A1A. Het EAN nummer is 3389118137127. Het interne artikelnummer is 21225194.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Aantal polen | 6 |
| Aantal fasen | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 480 V |
| Bouwvorm | Overig |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 0 A |
| Uitvoering | Draaistroom synchroonmotor |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Kipkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Koelingswijze | Lucht |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Nom. (meet)frequentie | 0 - 0 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Lager | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 20 °C |
| Belastingscyclus | Overig |
| Framegrootte volgens IEC | 0 mm |
| Vollastrendement | 0 % |
| Spanning anticondens verwarming | 0 V |
| Uitgangsvermogen anticondens verwarming | 0 W |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| As eind-type | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 6000 1/min |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.75 kW |
| Nom. draaimoment | 2.4 Nm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21225194
Fabrikantnummer: BSH0703P01A1A