Schneider Electric cap.sensor M30 12 24VDC PNP no NC M12 - XT230A1PCM12
Artikelnummer: 20505965 | Fabrikantnummer: XT230A1PCM12 | EAN: 3389119026055
Het productnummer van de fabrikant is XT230A1PCM12. Het EAN nummer is 3389119026055. Het interne artikelnummer is 20505965.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Type bekrachtiging | Metaalachtig Target |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 2 |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 15 mm |
| Schakelfrequentie | 50 Hz |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 400 mA |
| Met status-indicatie | Nee |
| Lengte sensor | 74.5 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 50HZ | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 60HZ | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric haakse beugel 30MM
Artikelnummer: 20495324
Fabrikantnummer: XXZ30
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20505965
Fabrikantnummer: XT230A1PCM12