Schneider Electric capacitieve benaderingsschakelaar - XT218A1FAL2
Artikelnummer: 20505972 | Fabrikantnummer: XT218A1FAL2 | EAN: 3389119025973
Het productnummer van de fabrikant is XT218A1FAL2. Het EAN nummer is 3389119025973. Het interne artikelnummer is 20505972.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Type bekrachtiging | Metaalachtig Target |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 300 mA |
| Lengte sensor | 72 mm |
| Schakelfrequentie | 25 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | Tweedraads |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Nom. stuurspanning Us bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 50HZ | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 60HZ | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20505972
Fabrikantnummer: XT218A1FAL2