Schneider Electric NAD.SCHAK XT132B1FAL2 - XT132B1FAL2
Artikelnummer: 20505950 | Fabrikantnummer: XT132B1FAL2 | EAN: 3389119025775
Het productnummer van de fabrikant is XT132B1FAL2. Het EAN nummer is 3389119025775. Het interne artikelnummer is 20505950.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Inductive and capacitive sensors XS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. spoelspanning Us bij DC | 24 V |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Hoogte sensor | 0 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Breedte sensor | 0 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz | 24 t/m 240 V |
| Type bekrachtiging | Metaalachtig Target |
| Voedingsspanning | 24 t/m 240 V |
| Nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz | 24 t/m 240 V |
| Schakelafstand | 15 mm |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 300 mA |
| Lengte sensor | 80 mm |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Diameter sensor | 32 mm |
| Schakelfrequentie | 15 Hz |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric