Schneider Electric cee inbouwcont.doos recht 32a 3P 25/50 - 82926
Artikelnummer: 20366108 | Fabrikantnummer: 82926 | EAN: 3303430829263
Het productnummer van de fabrikant is 82926. Het EAN nummer is 3303430829263. Het interne artikelnummer is 20366108.
| Klasse |
CEE-contactdoos, aanbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Kaedra Box , Kaedra MC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Aantal polen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Militaire uitvoering | Nee |
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| Kenkleur | Groen |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 20-25 V / 40-50 V (100-200 Hz) groen |
| Boorgatafstand horizontaal | 77 mm |
| Flensmaat horizontaal | 65 mm |
| Nom. spanning | 20 - 25 V |
| Flensmaat verticaal | 65 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 401 - 500 Hz |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20366108
Fabrikantnummer: 82926