Schneider Electric cee wandcontstp 32a 4P 400V 6H ip67 - 83570
Artikelnummer: 20422110 | Fabrikantnummer: 83570 | EAN: 3303430835707
Het productnummer van de fabrikant is 83570. Het EAN nummer is 3303430835707. Het interne artikelnummer is 20422110.
| Klasse |
CEE-toestelcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Kaedra Box , Kaedra MC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Aantal polen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Met fasewisseling | Nee |
| Uurstand | 6 h |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Kenkleur | Rood |
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Bouwvorm | Opbouwapparaatstekker |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 380 - 415 V |
| Insteekrichting | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20422110
Fabrikantnummer: 83570