Schneider Electric ClimaSys CU Connected Cooling kit dakmontage 800W - NSYCUACC018DG
Artikelnummer: 23834423 | Fabrikantnummer: NSYCUACC018DG | EAN: 3606486379417
Het productnummer van de fabrikant is NSYCUACC018DG. Het EAN nummer is 3606486379417. Het interne artikelnummer is 23834423.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ClimaSys CU
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 600 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 105 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Diepte | 400 mm |
| Plaats van montage | Dak |
| Model | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric ClimaSys CU Koelunit Dakmontage, climasys cu, 800W, 2 polen, 400/460V, 50/60HZ, ip
Artikelnummer: 23834405
Fabrikantnummer: NSYCU8002P4RDG
Schneider Electric ClimaSys CU Koelunit Dakmontage, climasys cu, 800W, 230V, 50/60HZ, ip54
Artikelnummer: 23834407
Fabrikantnummer: NSYCU800RDG
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23834423
Fabrikantnummer: NSYCUACC018DG