Schneider Electric lastscheider ip40 4P 100a - 28925
Artikelnummer: 20362047 | Fabrikantnummer: 28925 | EAN: 3303430289258
Het productnummer van de fabrikant is 28925. Het EAN nummer is 3303430289258. Het interne artikelnummer is 20362047.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPact INS/INV
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 45 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 5.5 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 100 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric