Schneider Electric LSTSCHEID 31345 - 31345
Artikelnummer: 21168485 | Fabrikantnummer: 31345 | EAN: 3303430313458
Het productnummer van de fabrikant is 31345. Het EAN nummer is 3303430313458. Het interne artikelnummer is 21168485.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPact INS/INV
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 800 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 400 kW |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 800 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric