Schneider Electric ComPacT NSX NA, new generation Compact - lastscheider - nsx400na - ac - 3P3D - 400a - C403400S
Artikelnummer: 23544393 | Fabrikantnummer: C403400S | EAN: 3606482002876
Het productnummer van de fabrikant is C403400S. Het EAN nummer is 3606482002876. Het interne artikelnummer is 23544393.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPacT NSX NA, new generation
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 5 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 400 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23544393
Fabrikantnummer: C403400S