Schneider Electric ComPacT NSX, new generation NSX100H 70ka ac 4P4D 50a TMD - C10H4TM050
Artikelnummer: 23543835 | Fabrikantnummer: C10H4TM050 | EAN: 3606481998934
Het productnummer van de fabrikant is C10H4TM050. Het EAN nummer is 3606481998934. Het interne artikelnummer is 23543835.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPacT NSX, new generation
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Nom. continustroom Iu | 50 A |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 70 - 100 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 500 - 500 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23543835
Fabrikantnummer: C10H4TM050