Schneider Electric ComPacT NSX, new generation NSX250H 70ka ac 3P3D 250a 4.2 - C25H34V250
Artikelnummer: 23554205 | Fabrikantnummer: C25H34V250 | EAN: 3606481993724
Het productnummer van de fabrikant is C25H34V250. Het EAN nummer is 3606481993724. Het interne artikelnummer is 23554205.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPacT NSX, new generation
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaigreep |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 3000 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 5 |
| Nom. spanning | 440 - 440 V |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 135 - 2500 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 90 - 250 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23554205
Fabrikantnummer: C25H34V250