Schneider Electric ComPacT NSX, new generation NSX250HB2 100ka ac 4P 250a 2.2 - C25W42D250
Artikelnummer: 23544381 | Fabrikantnummer: C25W42D250 | EAN: 3606482002401
Het productnummer van de fabrikant is C25W42D250. Het EAN nummer is 3606482002401. Het interne artikelnummer is 23544381.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPacT NSX, new generation
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaigreep |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 3000 - 3000 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 375 - 2500 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 225 - 250 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23544381
Fabrikantnummer: C25W42D250