Schneider Electric ComPacT NSXm NA, new generation Compact - lastscheider - nsxm50na - ac - 4P - 50a - elink - C114050LS
Artikelnummer: 23543987 | Fabrikantnummer: C114050LS | EAN: 3606481993199
Het productnummer van de fabrikant is C114050LS. Het EAN nummer is 3606481993199. Het interne artikelnummer is 23543987.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPacT NSXm NA, new generation
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 50 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.9 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 50 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23543987
Fabrikantnummer: C114050LS