Schneider Electric ComPacT NSXm, new generation NSXM100B 25ka ac 4P4D 100a TMD busbar - C11B4TM100B
Artikelnummer: 23542083 | Fabrikantnummer: C11B4TM100B | EAN: 3606481990532
Het productnummer van de fabrikant is C11B4TM100B. Het EAN nummer is 3606481990532. Het interne artikelnummer is 23542083.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPacT NSXm, new generation
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaigreep |
| Geschikt voor omegarailmontage | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1250 - 1250 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 70 - 100 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23542083
Fabrikantnummer: C11B4TM100B