Schneider Electric ComPacT NSXm, new generation Nsxm100e 16ka ac 4P4D 80a TMD busbar - C11E4TM080B
Artikelnummer: 23542148 | Fabrikantnummer: C11E4TM080B | EAN: 3606481989925
Het productnummer van de fabrikant is C11E4TM080B. Het EAN nummer is 3606481989925. Het interne artikelnummer is 23542148.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ComPacT NSXm, new generation
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaigreep |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geschikt voor omegarailmontage | Ja |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 16 kA |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1000 - 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 56 - 80 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23542148
Fabrikantnummer: C11E4TM080B