Schneider Electric osisense actorkabel 4P M8 2M - XZCPV1041L2
Artikelnummer: 20441606 | Fabrikantnummer: XZCPV1041L2 | EAN: 3389119073530
Het productnummer van de fabrikant is XZCPV1041L2. Het EAN nummer is 3389119073530. Het interne artikelnummer is 20441606.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (hoek) |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Nom. (meet)stroom In | 3 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20441606
Fabrikantnummer: XZCPV1041L2