Schneider Electric KABEL XZCPB44P14L5 - XZCPB44P14L5
Artikelnummer: 20791117 | Fabrikantnummer: XZCPB44P14L5 | EAN: 3389119086035
Het productnummer van de fabrikant is XZCPB44P14L5. Het EAN nummer is 3389119086035. Het interne artikelnummer is 20791117.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
OsiSense XUW vision
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Aantal polen | 12 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Overig |
| Nom. (meet-)stroom In | 1.5 A |
| Kabellengte | 5 m |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur, vast gemonteerd | -40 t/m 80 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage | -5 t/m 80 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric