Schneider Electric Electric connector met. ncno RB 5M - ZCMC21E5
Artikelnummer: 11007400 | Fabrikantnummer: ZCMC21E5 | EAN: 3389110222074
Het productnummer van de fabrikant is ZCMC21E5. Het EAN nummer is 3389110222074. Het interne artikelnummer is 11007400.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Aantal polen | 2 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met LED-indicatie | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Min./max. installatietemperatuur | -40 t/m 70 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal kabelmantel | PVC |
| Nom. (meet-)stroom In | 1.5 A |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur, in beweging | -25 t/m 70 °C |
| Doorgangsweerstand | 25 mOhm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 11007400
Fabrikantnummer: ZCMC21E5