Schneider Electric osisense actorkabel 2P 3M - ZCMC25L3
Artikelnummer: 20788578 | Fabrikantnummer: ZCMC25L3 | EAN: 3389110221831
Het productnummer van de fabrikant is ZCMC25L3. Het EAN nummer is 3389110221831. Het interne artikelnummer is 20788578.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Aantal polen | 2 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Kabellengte | 3 m |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 1.5 A |
| Doorgangsweerstand | 25 mOhm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling | -25 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric