Stago CONS VERSTELB. SZ 300 SET - 4551530
Artikelnummer: 20530811 | Fabrikantnummer: 4551530 | EAN: 8428031038137
Het productnummer van de fabrikant is 4551530. Het EAN nummer is 8428031038137. Het interne artikelnummer is 20530811.
| Klasse |
Console kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
Performa
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 362 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Uitvoering | Wandconsole |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 300 - 300 mm |
| Categorieën |
Consoles
Stago Draadgoot Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago