Schneider Electric contactlichaam metrische aansl. - ZC2JD2H29
Artikelnummer: 21153997 | Fabrikantnummer: ZC2JD2H29 | EAN: 3389110921250
Het productnummer van de fabrikant is ZC2JD2H29. Het EAN nummer is 3389110921250. Het interne artikelnummer is 21153997.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Lengte sensor | 41 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Geen |
| Breedte sensor | 42 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 81 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21153997
Fabrikantnummer: ZC2JD2H29