Sarel Cool.U.1200W 50/60HZ230V SS SD ul - NSYCUX1K2UL
Artikelnummer: 21262173 | Fabrikantnummer: NSYCUX1K2UL | EAN: 3606480653681
Het productnummer van de fabrikant is NSYCUX1K2UL. Het EAN nummer is 3606480653681. Het interne artikelnummer is 21262173.
Efficiënte airconditioning houdt behuizingen koel, ongeacht de buitentemperatuur, terwijl interne hot-spots worden voorkomen.
Zijdelings gemonteerd (>4 kW vloer), 68 modellen:
Opties voor koelvermogens variërend van 300 W tot 15.150 W
Ingangsspanning bedraagt 1 x 230 V / 50-60 Hz, 2 x 400-440 V / 50-60 Hz, 2 x 400-460 V / 50-60 Hz 3 x 400 V / 50-60 Hz, 3 x 400 V / 50 Hz of 3 x 460 V / 60 Hz, afhankelijk van het model
Mogelijke materialen zijn onder andere staal, roestvrij staal en zware uitvoering voor toepassingen buitenshuis
UL-certificering beschikbaar
Montage bovenzijde, 23 modellen:
Opties voor koelvermogens variërend van 410 W tot 3850 W
Ingangsspanning bedraagt 1 x 230 V / 50-60 Hz of 3 x 400 V / 50-60 Hz of 3 x 460 V / 60 Hz afhankelijk van het model
Mogelijke materialen zijn onder andere staal en roestvrij staal
UL-certificering beschikbaar
Slank, 25 modellen:
Opties voor koelvermogens variërend van 1100 W tot 3200 W
Ingangsspanning voor UL-gecertificeerde uitvoeringen bedraagt 1 x 230 V 60 Hz of 1 x 230 V / 50-60 Hz of 2 x 460 V / 60 Hz
Ingangsspanning voor niet-UL-uitvoeringen bedraagt 2 x 400-440 V / 50-60 Hz of 3 x 460V / 60 Hz of 3 x 400V
Materiaal is staal met zinkcoating
UL-certificering beschikbaar
ClimaSys binnenkoeleenheid gemaakt van grijs roestvrij staal (RAL 7035) Gemonteerd met schroeven op zijkant van de behuizing De externe filter is niet standaard inbegrepen, maar wordt aanbevolen voor gebruik bij gebruik van de koeleenheid in ruwe omgevinge
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
ClimaSys CU
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 237 mm |
| Functie master/slave | Ja |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Hoogte | 999 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 50 - 50 °C |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 1250 W |
| Model | Overig |
| Luchtdebiet koelen | 570 - 570 m³/h |
| Categorieën | Groepenkasten |
Sarel Fans for cooling units and heat exchange
Artikelnummer: 22361532
Fabrikantnummer: NSYCUSP0044
Sarel Stainless steel covers
Artikelnummer: 22361575
Fabrikantnummer: NSYCUSP0088
Sarel Compressors for cooling units
Artikelnummer: 22361545
Fabrikantnummer: NSYCUSP0058
Sarel Evaporator battery for cooling units
Artikelnummer: 22361494
Fabrikantnummer: NSYCUSP0005
Sarel Condenser battery for cooling units
Artikelnummer: 22361507
Fabrikantnummer: NSYCUSP0018
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric