Sarel Cover ip55 aluz. cut-out291x291mm - NSYCAP291LZF
Artikelnummer: 21261658 | Fabrikantnummer: NSYCAP291LZF | EAN: 3606480151965
Omschrijving
Schneider Electric Electric S ClimaSys ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Aanvullende informatie Speciaal aanbevolen voor installaties waarin:
Buitenatmosfeer is niet volledig verontreinigd en de af te voeren inwendige energie is gering.
De meest effectieve thermische oplossing met betrekking tot energieverbruik.
Uitgebreid assortiment oplossingen
Uitlaatroosters van kunststof en metaal
Standaardfilters
Fijnfilters
Anti-insectenfilters
Uitlaatroosters in het dak
Ventilatieroosters
IP55-afdekkingsuitvoeringen
Certificeringen: CUL
Afdichtingskap voor Climasys CV EMC ventilator Het product is gemaakt van grijs gelakt staal (RAL 7035) De externe breedte is 373 mm De externe hoogte is 430mm De externe diepte is 105mm Afmetingen opening: 291 x 291 mm Bevestigd met schroeven op kast De k
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Ventilatieplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP55
Materiaal Aluminium
Met ingebouwd filter Ja
Montagewijze Schroefbevestiging
Voor max. aantal ventilatoren 1
Uitvoering oppervlakte Gelakt
Geschikt voor bouwdiepte kast 800 mm
Hoogte 430 mm
Breedte 373 mm
Geschikt voor bouwbreedte kast 291 mm
Categorieën Groepenkasten
Schneider Electric
Schneider Electric
» Meer informatie over Schneider Electric
Huidige product
Sarel Cover ip55 aluz. cut-out291x291mm