Schneider Electric ClimaSys CA Climasys Ca - CSVS smartgrid voor uitsparing 125x125mm - NSYCAG125DG
Artikelnummer: 22720134 | Fabrikantnummer: NSYCAG125DG | EAN: 3606481369840
Omschrijving
ClimaSys CA - CSVS SmartGrid voor uitsparing 125x125mm
Aanvullende informatie ClimaSys CA - CSVS SmartGrid for cut-out 125x125mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Rasterrooster
Toon alle producten in deze serie
Materiaal Kunststof
Inbouwdiepte 15 mm
Met volume-instelling Nee
Met inbouwraam Ja
Fronthoogte 170 mm
Nom. kanaalbreedte 125 mm
Nom. kanaalhoogte 125 mm
Frontbreedte 150 mm