Schneider Electric ClimaSys CA Climasys Ca - CSVS smartgrid voor uitsparing 223x223mm - NSYCAG223DG
Artikelnummer: 22720135 | Fabrikantnummer: NSYCAG223DG | EAN: 3606481369864
Omschrijving
ClimaSys CA - CSVS SmartGrid voor uitsparing 223x223mm
Aanvullende informatie ClimaSys CA - CSVS SmartGrid for cut-out 223x223mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Rasterrooster
Toon alle producten in deze serie
Materiaal Kunststof
Inbouwdiepte 13 mm
Met volume-instelling Nee
Met inbouwraam Ja
Schroefgaten Nee
Nom. kanaalbreedte 223 mm
Nom. kanaalhoogte 223 mm
Frontbreedte 316 mm
Fronthoogte 336 mm