Schneider Electric ClimaSys CA Climasys Ca - CSVS smartgrid voor uitsparing 92x92mm - NSYCAG92DG
Artikelnummer: 22720136 | Fabrikantnummer: NSYCAG92DG | EAN: 3606481369833
Omschrijving
ClimaSys CA - CSVS SmartGrid voor uitsparing 92x92mm
Aanvullende informatie ClimaSys CA - CSVS SmartGrid for cut-out 92x92mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Rasterrooster
Toon alle producten in deze serie
Materiaal Kunststof
Inbouwdiepte 13 mm
Met volume-instelling Nee
Met inbouwraam Ja
Schroefgaten Nee
Nom. kanaalbreedte 92 mm
Nom. kanaalhoogte 92 mm
Frontbreedte 117 mm
Fronthoogte 137 mm