Schneider Electric prisma componenten uitbouw kast vakbodemplaat H125MM B543MM D120MM - 88010
Artikelnummer: 20323489 | Fabrikantnummer: 88010 | EAN: 3303430880103
Het productnummer van de fabrikant is 88010. Het EAN nummer is 3303430880103. Het interne artikelnummer is 20323489.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Prisma PC Disconnectable / Withdraw
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diepte | 120 mm |
| Materiaal | Metaal |
| RAL-nummer | 9001 |
| Hoogte | 125 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 650 mm |
| Breedte | 543 mm |
| Model | Vakbodemplaat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 20323489
Fabrikantnummer: 88010