Schneider Electric domae schakelaar 2P 63a - 12461
Artikelnummer: 10974880 | Fabrikantnummer: 12461 | EAN: 3303430124610
Het productnummer van de fabrikant is 12461. Het EAN nummer is 3303430124610. Het interne artikelnummer is 10974880.
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Domae switches
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 74 mm |
| Met signaallamp | Nee |
| Kleur kapje (kalotje) | Grijs |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Schakelfunctie | Stuurschakelaar |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 1.26 kA |
| Nom. afschakelvermogen | 4.2 kA |
| Min. meetspanning | 400 V |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 10974880
Fabrikantnummer: 12461
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.