Schneider Electric drukknopkast leeg 1 gat - XAPA1101
Artikelnummer: 20788627 | Fabrikantnummer: XAPA1101 | EAN: 3389110313123
Het productnummer van de fabrikant is XAPA1101. Het EAN nummer is 3389110313123. Het interne artikelnummer is 20788627.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XAP, XB2 SL
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 87 mm |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Hoogte | 146 mm |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Grijs |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Acrylnitril butadien styrol (ABS) |
| Doorsnede openingen | 30.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric