Schneider Electric drukknopkast leeg 2 gaten - XALE2
Artikelnummer: 20472989 | Fabrikantnummer: XALE2 | EAN: 3389119017589
Het productnummer van de fabrikant is XALE2. Het EAN nummer is 3389119017589. Het interne artikelnummer is 20472989.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XALE
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Hoogte | 115 mm |
| Breedte | 73 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Acrylnitril butadien styrol (ABS) |
| Doorsnede openingen | 22.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric