Schneider Electric drukknopkastje metaal - 9001KY4
Artikelnummer: 23527559 | Fabrikantnummer: 9001KY4 | EAN: 785901874515
Het productnummer van de fabrikant is 9001KY4. Het EAN nummer is 785901874515. Het interne artikelnummer is 23527559.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony 9001 K
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Hoogte | 235 mm |
| Aantal commandoposities | 4 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Grijs |
| Breedte | 91.9 mm |
| Diepte | 89.7 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Doorsnede openingen | 30.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric