Schneider Electric drukschak.10 tot 160 bar - XMLA160D2C11
Artikelnummer: 20403056 | Fabrikantnummer: XMLA160D2C11 | EAN: 3389110712155
Het productnummer van de fabrikant is XMLA160D2C11. Het EAN nummer is 3389110712155. Het interne artikelnummer is 20403056.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 35 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Diepte | 75 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Hoogte | 113 mm |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Druk-schakeldifferentie | 18 bar |
| Max. testdruk | 360 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 200000 hPa |
| Bezwijkdruk | 720 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Aansluiting | Binnendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Begininstelling | 10000 - 160000 hPa |
| Eindinstelling | 4500 - 142000 hPa |
| Uitschakeldruk | 4.5 - 142 bar |
| Inschakeldruk | 10 - 160 bar |
| Mediumtemperatuur | 0 - 160 °C |
| Draadmaat | 1/4 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric connector din43650 4P haaks V
Artikelnummer: 20432054
Fabrikantnummer: XZCC43FCP40B
Schneider Electric afscherming lood verzegelbaar
Artikelnummer: 21297560
Fabrikantnummer: XMLZL001
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric