Schneider Electric drukschak. 3,5 tot 35 bar - XMLB035A2S11
Artikelnummer: 20077508 | Fabrikantnummer: XMLB035A2S11 | EAN: 3389110746754
Het productnummer van de fabrikant is XMLB035A2S11. Het EAN nummer is 3389110746754. Het interne artikelnummer is 20077508.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 35 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Hoogte | 113 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Max. testdruk | 80 bar |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Max. bedrijfsdruk | 45000 hPa |
| Druk-schakeldifferentie | 17.45 bar |
| Bezwijkdruk | 160 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Begininstelling | 3500 - 35000 hPa |
| Eindinstelling | 1800 - 32450 hPa |
| Uitschakeldruk | 1.8 - 32.45 bar |
| Inschakeldruk | 3.5 - 35 bar |
| Mediumtemperatuur | 0 - 70 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric afscherming lood verzegelbaar
Artikelnummer: 21297560
Fabrikantnummer: XMLZL001
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric