Schneider Electric drukschakelaar 6 bar - XMXA06L2435
Artikelnummer: 21347601 | Fabrikantnummer: XMXA06L2435 | EAN: 3389110249286
Het productnummer van de fabrikant is XMXA06L2435. Het EAN nummer is 3389110249286. Het interne artikelnummer is 21347601.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 133 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Bezwijkdruk | 30 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 1.2 bar |
| Max. testdruk | 13.5 bar |
| Max. bedrijfsdruk | 7500 hPa |
| Diepte | 97.5 mm |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Inschakeldruk | 1 - 6 bar |
| Begininstelling | 1000 - 6000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.2 - 4.8 bar |
| Eindinstelling | 200 - 4800 hPa |
| Mediumtemperatuur | 0 - 70 °C |
| Draadmaat | 1/4 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric