Schneider Electric druksensor 25bar 4-20ma din G1_4 - XMLP025BC21F
Artikelnummer: 23252018 | Fabrikantnummer: XMLP025BC21F | EAN: 3389119638982
Het productnummer van de fabrikant is XMLP025BC21F. Het EAN nummer is 3389119638982. Het interne artikelnummer is 23252018.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Explosieveilig | Nee |
| Diameter | 26 mm |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Met handbediening | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 25000 hPa |
| Max. testdruk | 50 bar |
| Bezwijkdruk | 75 bar |
| Eindwaarde meetbereik druk | 2500000 Pa |
| Diepte | 60.6 mm |
| Nom. spanning Ue bij DC | 12 - 24 V |
| Mediumtemperatuur | -20 - 120 °C |
| Begininstelling | 0 - 25000 hPa |
| Eindinstelling | 0 - 25000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0 - 25 bar |
| Inschakeldruk | 0 - 25 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 23252018
Fabrikantnummer: XMLP025BC21F