Schneider Electric SpaceLogic™ Pressure Sensors Diff/PR.water 0-1.6B di914001162 - 6552061000
Artikelnummer: 24081898 | Fabrikantnummer: 6552061000 | EAN: 7332552012846
Het productnummer van de fabrikant is 6552061000. Het EAN nummer is 7332552012846. Het interne artikelnummer is 24081898.
| Klasse |
Druktransmitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
SpaceLogic™ Pressure Sensors
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Voedingsspanning | 24 V |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Ja |
| Afleesbaar | Nee |
| Met temperatuurvoeler | Nee |
| Hoogte | 203 mm |
| Elektrische aansluiting | Overig |
| Uitgangssignaal | 0-10 V |
| Geschikt voor water | Ja |
| Geschikt voor lucht | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Geschikt voor stoom | Nee |
| Geschikt voor gassen | Ja |
| Aansluiting | Overig |
| Geschikt voor ammoniak | Nee |
| Geschikt voor glycol | Nee |
| Druktrap klasse flens | Overig |
| Max. overdruk | 1200 kPa |
| Meetelement | Overig |
| Draadmaat | 1/8" |
| Voedingsdruk | 1.6 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | - °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24081898
Fabrikantnummer: 6552061000