Schneider Electric drukstransmit.0-20bar 2thresh G1-4 M20 - XMLC020B2S12
Artikelnummer: 21334125 | Fabrikantnummer: XMLC020B2S12 | EAN: 3389110943450
Het productnummer van de fabrikant is XMLC020B2S12. Het EAN nummer is 3389110943450. Het interne artikelnummer is 21334125.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 85 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Hoogte | 113 mm |
| Breedte | 46 mm |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Met handbediening | Nee |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Geschikt als wacht | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 25000 hPa |
| Max. testdruk | 45 bar |
| Bezwijkdruk | 90 bar |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 120 - 240 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 250 - 250 V |
| Begininstelling | 1300 - 20000 hPa |
| Eindinstelling | 600 - 19000 hPa |
| Uitschakeldruk | 0.6 - 19 bar |
| Inschakeldruk | 1.3 - 20 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 7.3 bar |
| Mediumtemperatuur | 0 - 160 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 21334125
Fabrikantnummer: XMLC020B2S12