Schneider Electric e989 fotocel Z/o10/30VDC 2M - XUYE989
Artikelnummer: 20467753 | Fabrikantnummer: XUYE989 | EAN: 3389119007153
Het productnummer van de fabrikant is XUYE989. Het EAN nummer is 3389119007153. Het interne artikelnummer is 20467753.
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Max. schakelafstand | 4000 mm |
| Nom. schakelafstand | 4000 mm |
| Breedte sensor | 10 mm |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67K |
| Lengte sensor | 13.5 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric