Schneider Electric LSTSCHEID VCF01GEGP - VCF01GEGP
Artikelnummer: 23339387 | Fabrikantnummer: VCF01GEGP | EAN: 3606481340801
Het productnummer van de fabrikant is VCF01GEGP. Het EAN nummer is 3606481340801. Het interne artikelnummer is 23339387.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys Vario
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 10 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 5.5 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 16 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 9 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.3 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 11 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric