Schneider Electric el.drukschak.10 bar G1/4 4-20ma 2 NPN - XMLR010G2N25
Artikelnummer: 20402783 | Fabrikantnummer: XMLR010G2N25 | EAN: 3389119610582
Omschrijving
Schneider Electric Electric T drukschakelaar, geschikt als wacht, max. bedrijfsdruk 10000hPa, inschakeldruk 0.5 - 10bar, uitschakeldruk 0.8 - 10bar, druk-schakeldifferentie 0.3bar, max. testdruk 40bar, bezwijkdruk 40bar, beschermingsgraad (IP) IP65/IP67, mediumtemperatuur -20 - +80°C, » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Breedte 41 mm
Hoogte 93 mm
Explosieveilig Nee
Met display Nee
Beschermingsgraad (IP) IP65/IP67
Aantal hoofdcontacten als maakcontact 2
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact 2
Diepte 42 mm
Met handbediening Nee
Geschikt als wacht Ja
Met handmatige in-/uitschakeling Nee
Geschikt als begrenzer Nee
Elektronische uitvoering Ja
Geschikt als 2-puntsregelaar Nee
Max. testdruk 40 bar
Beginwaarde meetbereik druk 50000 Pa
Max. bedrijfsdruk 10000 hPa
Druk-schakeldifferentie 0.3 bar
Bezwijkdruk 40 bar
Eindwaarde meetbereik druk 1000000 Pa
Nom. spanning Ue bij DC 24 - 24 V
Begininstelling 0 - 10000 hPa
Eindinstelling 0 - 10000 hPa
Uitschakeldruk 0.8 - 10 bar
Inschakeldruk 0.5 - 10 bar
Mediumtemperatuur -20 - 80 °C