Schneider Electric el.drukschak.40 bar G1/4 0-10V 1 PNP - XMLR040G1P75
Artikelnummer: 20402818 | Fabrikantnummer: XMLR040G1P75 | EAN: 3389119611107
Omschrijving
Schneider Electric Electric drukschakelaar, (bxdxh) 41x42x93mm, inschakeldruk 2 - 40bar, mediumtemperatuur -20 - +80°C, uitschakeldruk 3.2 - 40bar, nom. spanning Ue bij DC 24V, 1 hoofdcontacten als maakco, 1 hoofdcontacten als verbre, begininstelling 0 - 40000hPa, beginwaarde meetbereik druk 200000Pa, » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Breedte 41 mm
Hoogte 93 mm
Explosieveilig Nee
Met display Nee
Beschermingsgraad (IP) IP65/IP67
Aantal hoofdcontacten als maakcontact 1
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact 1
Diepte 42 mm
Met handbediening Nee
Geschikt als wacht Ja
Met handmatige in-/uitschakeling Nee
Geschikt als begrenzer Nee
Elektronische uitvoering Ja
Geschikt als 2-puntsregelaar Nee
Max. testdruk 150 bar
Beginwaarde meetbereik druk 200000 Pa
Max. bedrijfsdruk 40000 hPa
Druk-schakeldifferentie 1.2 bar
Bezwijkdruk 150 bar
Eindwaarde meetbereik druk 4000000 Pa
Nom. spanning Ue bij DC 24 - 24 V
Begininstelling 0 - 40000 hPa
Eindinstelling 0 - 40000 hPa
Uitschakeldruk 3.2 - 40 bar
Inschakeldruk 2 - 40 bar
Mediumtemperatuur -20 - 80 °C