Schneider Electric el.drukschak.600 bar G1/4 4-20ma 1 PNP - XMLR600M1P25
Artikelnummer: 20402755 | Fabrikantnummer: XMLR600M1P25 | EAN: 3389119612050
Omschrijving
Schneider Electric Electric T drukschakelaar, geschikt als wacht, max. bedrijfsdruk 600000hPa, inschakeldruk 30 - 600bar, uitschakeldruk 48 - 600bar, druk-schakeldifferentie 18bar, max. testdruk 1500bar, bezwijkdruk 2500bar, beschermingsgraad (IP) IP65/IP67, mediumtemperatuur -20 - +80°C, » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Breedte 41 mm
Hoogte 88 mm
Explosieveilig Nee
Met display Nee
Beschermingsgraad (IP) IP65/IP67
Aantal hoofdcontacten als maakcontact 1
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact 1
Diepte 42 mm
Met handbediening Nee
Geschikt als wacht Ja
Met handmatige in-/uitschakeling Nee
Geschikt als begrenzer Nee
Elektronische uitvoering Ja
Geschikt als 2-puntsregelaar Nee
Max. testdruk 1500 bar
Beginwaarde meetbereik druk 3000000 Pa
Max. bedrijfsdruk 600000 hPa
Druk-schakeldifferentie 18 bar
Bezwijkdruk 2500 bar
Eindwaarde meetbereik druk 60000000 Pa
Nom. spanning Ue bij DC 24 - 24 V
Begininstelling 0 - 600000 hPa
Eindinstelling 0 - 600000 hPa
Uitschakeldruk 48 - 600 bar
Inschakeldruk 30 - 600 bar
Mediumtemperatuur -20 - 80 °C