Schneider Electric HV-im20-1700 spanningsaanpassing im20 - IMD-IM20-1700
Artikelnummer: 22360682 | Fabrikantnummer: IMD-IM20-1700 | EAN: 3606480384974
Het productnummer van de fabrikant is IMD-IM20-1700. Het EAN nummer is 3606480384974. Het interne artikelnummer is 22360682.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Vigilohm Insulation Monitoring Devi
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 71 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Diepte | 67.5 mm |
| Primaire spanning 1 | 1700 - 1700 V |
| Secundaire spanning 1 | 440 - 600 V |
| Vermogen | W |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22360682
Fabrikantnummer: IMD-IM20-1700