Schneider Electric M bev.tuim.75-175a 3-5.5KW 400V 50ka - GV4LE12N
Artikelnummer: 22360513 | Fabrikantnummer: GV4LE12N | EAN: 3606481309624
Het productnummer van de fabrikant is GV4LE12N. Het EAN nummer is 3606481309624. Het interne artikelnummer is 22360513.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys Deca - frame 4
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 81 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Faseuitvalgevoelig | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 12.5 A |
| Hoogte | 155 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 116 mm |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 3 kW |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 75 - 175 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22360513
Fabrikantnummer: GV4LE12N