Schneider Electric tesys magneetschakelaar DC 6a ac3 schroefaansluiting 2cont - LP1SK0600JD
Artikelnummer: 22361128 | Fabrikantnummer: LP1SK0600JD | EAN: 3389110563962
Het productnummer van de fabrikant is LP1SK0600JD. Het EAN nummer is 3389110563962. Het interne artikelnummer is 22361128.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys SK
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Breedte | 27 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Hoogte | 56 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 12 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 55.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 12 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22361128
Fabrikantnummer: LP1SK0600JD