Schneider Electric mot 3P 70MM ip54 1,9KW NKY enc SGT 16 - BMI1002P06A
Artikelnummer: 22359860 | Fabrikantnummer: BMI1002P06A | EAN: 3606485376967
Het productnummer van de fabrikant is BMI1002P06A. Het EAN nummer is 3606485376967. Het interne artikelnummer is 22359860.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Lexium 32i
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 220 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Aantal polen | 10 |
| Bouwvorm | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Aanloopstroom verhouding | 0 |
| Startkoppel verhouding | 0 |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Lager | Overig |
| Belastingscyclus | Overig |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Overig |
| Isolatieklasse volgens IEC | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.9 kW |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 8000 1/min |
| As eind-type | Overig |
| Koelingswijze | Overig |
| Nom. draaimoment | 6 Nm |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Breekkoppel verhouding | 0 |
| Model | Draaistroom synchroonmotor |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22359860
Fabrikantnummer: BMI1002P06A