Schneider Electric motorst 25a 1S 240V 50/60HZ - LE1D25U7
Artikelnummer: 22360979 | Fabrikantnummer: LE1D25U7 | EAN: 3389110586053
Het productnummer van de fabrikant is LE1D25U7. Het EAN nummer is 3389110586053. Het interne artikelnummer is 22360979.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
TeSys LE
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 101 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Met kortsluitactivering | Nee |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 40 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Hoogte | 201 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 25 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Diepte | 153.5 mm |
| Externe reset mogelijk | Ja |
| Met transformator | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 25 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 5.5 kW |
| Nom. vermogen, 460 V, 60Hz, 3-fase | 11 kW |
| Nom. vermogen, 575 V, 60Hz, 3-fase | 15 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric