Schneider Electric PC contactdoos 2p+sign.lamp - A9A15307
Artikelnummer: 22359442 | Fabrikantnummer: A9A15307 | EAN: 3606480097775
Het productnummer van de fabrikant is A9A15307. Het EAN nummer is 3606480097775. Het interne artikelnummer is 22359442.
| Klasse |
Wandcontactdoos modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 iPC
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Inbouwdiepte | 63 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2.5 |
| Met controlelamp | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Model | Overig |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric