Schneider Electric reflex ic60h ti24 16 A 4P C mcb+control - A9C65416
Artikelnummer: 22359497 | Fabrikantnummer: A9C65416 | EAN: 3606480455162
Het productnummer van de fabrikant is A9C65416. Het EAN nummer is 3606480455162. Het interne artikelnummer is 22359497.
| Klasse |
Installatieautomaat met nevenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Acti9 Reflex iC60
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aantal polen | 4 |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 15 kA |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Breedte in module-eenheden | 6.5 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Stuurspanning neveninrichting | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 0 |
| Nevenapparaat werkzijdig aangebouwd | Afstandsaandrijving |
| Nom. (meet)spanning nevenapparaat | 230 V |
| Nom. schakelstroom nevenapparaat | 1 A |
| Inbouwdiepte | 44.5 mm |
| Bouwmaat (volgens DIN 43880) | 3 |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 22359497
Fabrikantnummer: A9C65416